seltsk.jpg

SELTSKONNA- JA ÄRIETIKETT

Tulge ja viige oma seltskondlik või ametialane suhtlus ja välimus uuele tasandile ning mõistate, kuidas see  kõik teie enesetunnet, enesekindlust, edukust ja suhteid mõjutab.  See on kaasaegne, klassikalisele Inglise elegantsile ja etiketile toetuv läänemaailma etiketi- ja stiiliõpetus.

 

Võtke meiega ühendust ja koostame individuaalprogrammi teie vajadustest, elustiilist, töö- ja ametikohast lähtuvalt. Võimalik nii ühekordne nõustamine kui lühemad ja pikemad individuaalprogrammid. Maksumus kujuneb vastavalt teemale, kohale, oslalejate arvule.

PINGEVABA ELEGANTS SELTSKONNAS

Kas soovite tunda ennast seltskonnas hästi ja enesekindlalt,  suhelda pingevabalt ning liikuda ringi eksimise hirmuta? Kuidas soovite, et teid mäletataks? Kas soovite tunda kaasaegse läänemaailma Dress Code, omada oskuslikku seltskonnavestlust või tunda lauakombeid?

Kuidas reageerida, kui keegi esitab liiga isikliku või ebameeldiva küsimuse? Mida teha, kui korraga püüab rääkida rohkem kui üks inimene või kui keegi segab vestlusesse vahele?

Pakume teile üritusteks ettevalmistavat koolitust või meeleolukat seltskondlikku salongiõhtut, kus käsitleme teemasid alates ettevalmistustest kuni ürituselt lahkumise ja selle järgse tänamiseni - vajalikud eeltööd enne üritust, õige rõivastuse ja aksessuaaride valik/Dress Codes, saabumise korrektne kellaaeg, elegantne ja enesekindel ruumi sisenemine ja enda tutvustamine, kuidas olla ise tutvustaja, kuidas alustada viisakusvestlust, kuidas hoida tervituspokaali ja kuhu see hiljem asetada, kuidas nautida suupisteid, kuidas viisakalt vestlusest eemalduda, küsimustele reageerimine, hea vestluskaaslaseks saamise põhikomponendid, kuidas oma vastuseid ette planeerida, hoida vestluse üle kontrolli ja säilitada

eneseväärikus, viisakas ürituselt lahkumine, ürituse järgne tänamine/tagasiside​ jpm

Ühendame käitumise, suhtlemise ja riietumise, et saaksite olla parim versioon iseendast.

  • Facebook
SÖÖGILAUA ELEGANTS

Enesekindlus oma lauakommete suhtes on üks kindlamaid viise, mille abil oma lauakaaslastele head muljet avaldada.

Vastupidiselt mõningatele arvamustele ei tähenda korralikud lauakombed liiga formaalset olemist, vaid just pingevaba olekut, näidates austust end ümbritsevate inimeste suhtes. Meeldivaid lauakombeid ei peaks jätma ainult pidulike ürituste tarbeks, vaid peaks olema laiendatud kõigi suhtes, kellelga koos, mis tahes vormis söögikorda jagatakse, sealhulgas ka oma pere.

 

Tulge ja lihvige oma lauakombed ning teadmised restorani- ja seltskonnaetiketist kõrgemale tasemele ning olete oodatud igas seltskonnas nii koduses Eestis, Londonis, Pariisis, New Yorkis või mujal maailmas.

Ootame teid individuaalselt, koos sõpruskonnaga, perega või töökollektiiviga. Sobib ideaalselt mõne tähtpäeva lõuna- või õhtusöögi rikastamiseks. Koolitust viime läbi oma koostööpartnerite juures - restoranis Gloria ja Tchaikovsky Tallinnas, Villa Ammendes Pärnus ning hotellis Antonius Tartus.

ÄRISUHTLUS

Äriedu ei põhine ainult professionaalsetel teadmistel või tehnilistel oskustel vaid ka heade ärisuhete loomisel klientide, kolleegide ja koostööpartneritega. Ärisuhtluses on palju elemente, millele parema tulemuse saavutamiseks tähelepanu pöörata. Meie individuaalkliendile suunatud programm annab vajalikud oskused ja teadmised efektiivseks suhtlemiseks igapäeva- ja tööelus lisades enesekindlust, tugevdades professionaalset autoriteeti, usaldusväärsust ning tõsiseltvõetavust.

 

Ärimaailma keskuses Londonis õppinud  (Business Executives Protocol ja Business Etiquette Trainer) professionaalne etiketikoolitaja Erika Kolbakov annab teadmised, mis vahe on igapäeva seltskonna- ja ärietiketil, kuidas läbi etiketi tundmise olla mõjukam ja paremini oma eesmärke saavutada, kuidas luua suurepärane esmamulje, kuidas professionaalselt tervitada, kätelda, pöörduda, tutvustada (sh kaasaegne kontaktivaba suhtlus), millised on kaasaegse läänemaailma ärirõivad naistele ja meestele, kuidas suhelda partnerite, kolleegide ja klientidega, kuidas võõrustada või olla enesekindel külaline ärilõunal, kuidas võõrustada kontoris, professionaalne ja elegantne suhtlemine e-kirja ja telefoni teel, visiitkaardi etikettt jpm

​Ootame koolitusele nii individuaalselt kui kogu kollektiiviga. Oodatud kõik, kes soovivad omandada teadmisi, laiendada silmaringi tõstes oma professionaalsus uuele tasandile.

HINNAINFO:

3-päevane põhjalik ärietiketiprogramm individuaalkliendile: 775€, kestusega 3h/päevas. Teemadeks ärisuhtlus, ärirõivastus ja ärilõunaetikett (lauakombed ja restoranietikett otse restoranis koos lõuna- või õhtusöögiga)

Küsige pakkumist, kui soov ühepäevasele koolitusele valitud teemal või kui soov tulla koos kollektiiviga.

EDU LÄBI VÄLIMUSE

Inimesed esitavad endale alateadlikult kaks küsimust teistega esmakordselt kohtudes: kas ma saan seda inimest usaldada, kas ma saan sellest inimesest lugupidada? Kuigi pädevus on väga oluline, hinnatakse seda alles siis kui usaldus on loodud. Teravat mõistust ja head suhtlemisoskust on vaja toetada välise märgisüsteemiga, mille üheks osaks on rõivastus.

Hea mulje hõlmab korrektset riietust. Rõivad peavad peegeldama keskkonda ja ametikohta, tugevdama positsiooni ja sõnumit. Korrektsest riietusest sõltub, millise esmamulje te endast või asutusest jätate. Õige rõivavalik vastavalt kohale ja ajale, aitab tunda ennast hästi ja enesekindlalt, mis omakorda aitab kaasa parimate tulemuste saavutamisele.

 

Selle otsuse, millisena soovite teistele end näidata, saate teha vaid teie ise. Investeerides oma välimusse nähakse teid edukama, atraktiivsema ja usaldusväärsemana.

NAISELIK ELEGANTS
 

Elegantne Naine -  see viitab tänapäeva targale, väljapeetud naisele, kes käib ajaga kaasas, aga samas ei jookse iga trendi järel. Tõelise daami või härra tunned ära tema viisakusest ja enesekindlusest, nende seltskonda sattumine on võimas ja ja meeldejääv kogemus. Tähelepanu saavutamiseks ei vaja nad mingit šokeerivat käitumist, vaid lummavad oma elegantsiga.

Kas daamiks olemine on aga õpitav? Kas oma käitumist jälgides ja lihvides paraneb ka elukvaliteet? Kuidas end üleval pidada, et mõjuda elegantselt?

Kuidas saavutada naiselik enesekindlus? 

Tulge ja avastage, kuidas olla daamilikult kaunis ja salapärane ning luua alati head esmamuljet, kuidas liikuda, istuda, astuda enesekindlalt ja graatsiliselt, samuti vallata vestluskunsti ja peeneid lauakombeid. Meie õpetused põhinevad klassikalisel Inglise etiketil ja elegantsil.

Meie kirg on aidata daamidel suurendada enesekindlust, võimaldades neil saavutada oma eesmärke ja ambitsioone

KAASAEGNE
DŽENTELMEN

Manners Maketh Man!

Härrasmees 21. sajandil - kas tänapäeva naised ootavad komplimente, uste avamist, tooli pakkumist, mantli selga aitamist või arve maksmist?

Kuidas käituda naissoost partneri, kliendi või kolleegiga ärisituatsioonis? Kuidas on tänapäevased tervitamise, tutvustamise, pöördumiste või kätlemise reeglid nii seltskonna - kui ärielus? Kuidas hea välja näha ja samas end mugavalt tunda? Millised on läänemaailma Dress Codes ja kuidas neid mõista? Kuidas valida riideid vastavalt sündmusele ja millised on detailid, mis loovad elegantse välimuse? Milline on korrektne ärirõivas? Kuidas enesekindlalt hakkama saada nii lihtsamas kui peenemas söögilauas või ametlikul vastuvõtul? Kuidas enesekindlalt liituda seltskonnaga ja millised on sobivad pöördumised või jututeemad?

 

Kõikidele nendele ja paljudele muudele küsimustele saate vastuse meie koolitusel.

"AFTERNOON TEA"
INGLISE STIILIS
TEEÕHTU

Kui soov nautida kuninglikult teed ja nii nagu seda tehakse Londoni parimates viietärnihotellides, siis Etiketisalong ja Villa Ammende ootavad teid Pärnusse.

Ees ootab hubane ja romantiline teesalong koos traditsioonilise tee ja spetsiaalsete suupistetega. Londonis vastava koolituse läbinud etiketiõpetaja juhendamisel omandate Inglise stiilis teelaua kombed just nii nagu seda ajast-aega Inglismaal tehtud on.

Lisaks hõrkudele suupistetele ja tee- elamusele anname teadmisi Victoria ajastu etiketist, mil antud ja ka tänapäeval populaarne teetraditsioon alguse on saanud,  õpime kaasaegsest tee- ja kohvilaua ning seltskonnaetiketti.

"Afternoon tea" - see on midagi enamat kui tavapärane tee joomine. See on aegumatu rituaal, milles on britilikku võlu ja veetlust. See on spetsiaalselt valitud aeg, kus nauditakse hetke ja kohalolu, unustades kiired argipäevatoimetused.

KONTAKT
TEGUTSEMISAADRESS
JURIIDILINE AADRESS

Email: erika.kolbakov@etiketisalong.com

Tel: +372 5664 5919
 

Harju 6 Tallinna Ärikeskus

10130 Tallinn

Etiketisalong OÜ/Etiketikool OÜ

Roosikrantsi 8a-7 Tallinn 10130