top of page
Woman in evening dress and young man in suit sitting in the armchairs and conversing with

PINGEVABA ELEGANTS SELTSKONNAS

Kuidas tunda ennast seltskonnas hästi ja enesekindlalt, suhelda pingevabalt ning liikuda ringi eksimise hirmuta? Kuidas soovite, et teid mäletataks? Kas tunnete kaasaegse läänemaailma rõivastumis-

standardeid ja oskuslikku seltskonna- vestlust?

Etiketiõpe, see on investeering iseendasse, võimaldades oma elu ja suhteid teadlikumalt looma hakata. See ei ole ainult noa ja kahvli õigesti käes hoidmine - see on midagi palju enamat, see on sügavam elutunnetus ja arusaam oma tegevuse ning suhtlemise mõjust. 

 

Need on oskused, mis ei tule kaasa sünniga vaid on õpitavad ja treenitavad. Need teadmised  teevad tõeliselt vabaks. Eluterve ja meeldiv enesekindlus on hea enesetunde ja hea väljanägemise võti. 

 

Tulge ja viige oma seltskondlik või ametialane suhtlus ja välimus uuele tasandile ning mõistate, kuidas see  kõik teie enesetunnet, enesekindlust, edukust ja suhteid mõjutab. 

Woman in evening dress and young man in suit sitting in the armchairs and conversing with

TEEMAD VALIKUS: 

  • Pingevaba elegants/Suhtluskunst seltskonnas

  • Pidulikud vastuvõtud/õhtusöögid

  • Ettevalmistused  oluliseks sündmuseks/vastuvõtuks

  • Esma- ja järelmulje

  • Rõivastumiskunst/Dress Codes

  • Söögilaua Elegants/Lauakombed ja restoranietikett/Fine Dining Etiquette

 

Koostame programmi teie soovidest, vajadustest, elustiilist lähtuvalt. Võimalik nii ühekordne nõustamine kui lühemad ja pikemad individuaalprogrammid. Maksumus kujuneb vastavalt teemale, kohale, oslalejate arvule.

bottom of page