Stiil on palju enamat kui lihtsalt välimus, see on kogu olemus ja seda igal tasandil. See on seesmine esnesekindlus, kui tead, kes oled ja mida tahad öelda, see on eneseväljendus.  

NAISELIK ELEGANTS / TÄNAPÄEVA DŽENTELMEN

Style Coaching™
 


STYLE COACHING 

Style Coaching ™ hõlmab isikliku stiili kujundamist ja elukvaliteedi parandamist läbi muutvate meetodite. Style Coach™ on keegi, kes on saanud professionaalse väljaõppe, et aidata oma klientidel füüsilist välimust paremaks muuta, omaks võtta ja nii, et see oleks kooskõlas nende isikupära ja sõnumiga, mida nad soovivad väljendada.

 

Samuti aitatab ta minapildi-psühholoogiast arusaamise kaudu klientidel ennast rohkem austama ja armastama õppida. Style Coach™ töötab kliendiga silmast-silma, aidates saavutada uut välimust, uut enesekindlust.

Erinevalt traditsioonilistest isiklikest stilistidest ei tööta Style Coach™ ainult selle pildiga, mida klient näeb peeglist vaid ka selle pildiga, mida klient näeb oma vaimusilmas (minapilt). Läbi selle protsessi saab klient teada, mis töötab just tema jaoks, tema unikaalse keha puhul ja väljendab, kes ta tegelikult inimesena on. Coach paneb tähele, millised uskumused juhivad kliendi elu täna, ta oskab kliendis äratada usku iseendasse ja tunneb viise, kuidas innustada klienti oma eesmärgi poole liikuma. Coach näeb oma klienti alati positiivsemas valguses kui klient ise, aidates teadvustada ja ära kasutada tema potentsiaali.

Iga inimene on unikaalne. Style Coach™ aitab saavutada head välimust, kehahoiakut, tasakaalustada proportsioone, juhtida tähelepanu headele omadustele, aitab väljuda mitte nii väga heade omaduste peale mõtlemisest, aitab avastada kliendi tõelist stiili, tõsta enesekindlust ja eneseusaldust, tundma ja nägema ennast noorema ja ilusamana.

Ka endaga juba rahulolev ja stiili leidnud klient leiab midagi enda jaoks - soovides värskendust või uut lähenemist. Inimesed tihtipeale ei teagi, kuidas nad takerdunud oma mõnda vanasse stiili või ideesse. Saame anda inspiratsiooni edasiminekuks ja arenemiseks.

Milliste valdkondadega Style Coach™ töötab?

 • Isiklik kuvand

 • Stiiliisiksuse avastamine ning arendamine

 • Kehakuju-, kehatüübi- ja värvianalüüs

 • Sobivad ja individuaalsust rõhutavad rõivad ja aksessuaarid

 • Kinga- ja kotitüübid/sobivad valikud vastavalt stiilitüübile, kehakujule, rõivastele ja sündmusele

 • Juuksed, nahk, jumestus ja üldine isiklik hoolitsus

 • Personaalne ostlemine (Personal Shopping)

 • Dress Codes

 • Tervema ja nooruslikuma välimuse saladused

 • Eesmärkide seadmine ja tegevuse kavandamine

 • Enesekindluse treening

 • Kehahoiakud/Kehakeel/Hääl

Meie missioon on näha teid oma karjääri tipul või aidates nautida elu elegantselt riietatuna oma ainulaadses, unikaalses kehas ja stiilis. 

NAISELIK ELEGANTS


Kas soovite olla parim versioon iseendast - loomulik, särav, naiselik ja enesekindel? 
 
Meie 6-päevane programm on just selleks loodud hõlmates isikliku stiili kujundamist ja elukvaliteedi parandamist läbi muutvate meetodite. See on uus ühendus oma tõelise ja säravama naiseliku minaga. See on mõeldud neile, kes soovivad arendada ja avastada naselikkuse võlusid, lisada  oma ellu enesekindlust, leida oma stiil, sobivad rõivad ja värvid ning aksessuaarid ja seda vastavalt oma unikaalsele kehale olenemata selle suurusest või kujust. Õpime tundma, millised on läänemaailma dresscodes, omandame pingevaba suhtluskunsti ning kaunid lauakombed. Kuigi need kõik on elegantseks naiseks saamise olulised komponendid, on need siiski sisemise töö väline lihv. Eelkõige on oluline alustada oma suhtumisest, sest elegants saab eelkõige alguse südamest. Elegants ei ole see, kui pingutad olla täiuslik ja  perfektne, see on eelkõige meeleseisund.

Usume siiralt, et enesekindlus on hea enesetunde ja hea väljanägemise võti ning oleme veendunud, et suudate luua tugeva isikliku brändi, mis toob esile teie parimad küljed. Naiselikkuse müstikast aru saades avastate, et suudate tegutseda rahulikumalt, keskendunumalt ja tasakaalukamalt ning siinkohal on suurepärane see, et te ei pea kellelegi tõestama, et olete elegantne. Nad näevad seda niigi läbi teie käitumise ja suhtlemise, eneseusu ning enesekindluse.

Tutvu lähemalt siin: 
www.elegantneelu.com

TÄNAPÄEVA DŽENTELMEN

Kas tänapäeva naised ootavad komplimente, uste avamist, tooli pakkumist, mantli selga aitamist või arve maksmist?

Kuidas käituda naissoost partneri, kliendi või kolleegiga ärisituatsioonis? Millised on tänapäevased tervitamise, tutvustamise, pöördumiste või kätlemise reeglid nii seltskonna - kui ärielus? Kuidas hea välja näha ja samas end mugavalt tunda? Millised on läänemaailma Dress Codes ja kuidas neid mõista? Kuidas valida riideid vastavalt sündmusele ja millised on detailid, mis loovad elegantse välimuse? Milline on korrektne ärirõivas? Kuidas enesekindlalt hakkama saada nii lihtsamas kui peenemas söögilauas või ametlikul vastuvõtul? Kuidas enesekindlalt liituda seltskonnaga ja millised on sobivad pöördumised või jututeemad?

 

Vastused kõikidele neile ja paljudele teistele küsimustele ootavad teid! 

 

Tutvu lähemalt siin: www.elegantneelu.com