Pair of elegant high heel shoes and clut
  • Facebook

STYLE COACHING™

STIIL

Stiil on palju enamat kui lihtsalt välimus, see on kogu olemus ja seda igal tasandil. See on seesmine esnesekindlus, kui tead, kes oled ja mida tahad öelda. See on eneseväljendus. See ei ole midagi, millega koos sünnime, vaid midagi, mida igaüks saab õppida. Ainult mõnel õnnelikul inimesel tuleb see välja vabalt ja loomulikult, et võime tema kohta öelda - stiiliga sündinud.

Stiil, see on enda välimuse ja keha eest hoolitsemine ja selleks kõigeks aja leidmine. See on detailidesse pühendumine minemata üle võlli. Olla stiilne, ei tähenda olla kogu aeg riietunud nagu kõnnikisd punasel vaibal vaid see on oskus leida sobivad riided, mis töötavad just sinu jaoks, sealjuures arvestades elu- ja  tööstiili.

See on tihtipeale - vähem on rohkem - filosoofia: lihtsad hästi istuvad riided, mis on komplimendiks sinu kehale ja proportsioonidele, suurepärane juukselõikus, naturaalne meik, kaunis kehahoiak ja meeldiv naeratus. Stiilsed rõivad ei tõuka, ei klammerdu ega varja sind kogu maailma eest.

Stiil, see on oskus riietuda vastavalt oma vanusele, kehakujule, üritusele, elustiilile.

Stiil on see, kui sinna kannad riideid, mitte riided ei kanna sind! Olenemata kehakujust, vanusest või suurusest võib igaüks saavutada suurepärase stiili, aga alles siis, kui sinu välimus ja sisemus on kooskõlas, hakkad tõeliselt särama.

Hea välja näha, tunda ennast hästi ja enesekindlalt on meie kõigi soov!

STYLE COACHING™

Style Coaching ™ hõlmab isikliku stiili kujundamist ja elukvaliteedi parandamist läbi muutvate meetodite. Style Coach™ on keegi, kes on saanud professionaalse väljaõppe, et aidata oma klientidel füüsilist välimust paremaks muuta, omaks võtta ja nii, et see oleks kooskõlas nende isikupära ja sõnumiga, mida nad soovivad väljendada. Samuti aitavad nad minapildi-psühholoogiast arusaamise kaudu klientidel ennast rohkem austama ja armastama õppida. See on unikaalne kombinatsioon sellistest märksõnadest nagu- Personal Stylist ja Life Coach. Style Coach™ töötab kliendiga silmast-silma, aidates saavutada uut välimust, uut enesekindlust. 

 

Meie teenus sobib kõigile naistele ja meestele, kel soov oma välimust ja enesetunnet parandada, luua uusi suhteid, edendada karjääri, arendada isiklikku kaubamärki või leida uut elusihti. Coach aitab kliendil jõuda arusaamiseni, kus ta on hetkel oma stiili ja enesekindluse osas, aidates jõuda sinna, kus ta tegelikult olla sooviks.  Ta aitab kliendil riietuda eakohaselt, kuid jääda siiski stiilseks, kaasaegseks ja enesekindlaks ning sobitudes tema elustiili vajadustega.

 

Erinevalt traditsioonilistest isiklikest stilistidest ei tööta Style Coach™ ainult selle pildiga, mida klient näeb peeglist vaid ka selle pildiga, mida klient näeb oma vaimusilmas (sisemine minapilt). Läbi selle protsessi saab klient teada, mis töötab just tema jaoks, tema unikaalse keha puhul ja väljendab, kes ta tegelikult inimesena on. Coach paneb tähele, millised uskumused juhivad kliendi elu täna, ta oskab kliendis äratada usku iseendasse ja tunneb viise, kuidas innustada klienti oma eesmärgi poole liikuma. Coach näeb oma klienti alati positiivsemas valguses kui klient ise, aidates teadvustada ja ära kasutada tema potentsiaali.

 

Milliste valdkondadega Style Coach™ töötab?

- Isikliku kaubamärgi ja stiiliisiksuse avastamine ning arendamine

- Kehakuju- ja värvianalüüs

- Rõivad ja aksessuaarid vastavalt kehakujule

- Kinga- ja kotitüübid/sobivad valikud vastavalt stiilitüübile, kehakujule, rõivastele ja sündmusele

- Personaalne ostlemine (Personal Shopping)

- Dress Codes

- Tervema ja nooruslikuma välimuse saladused

- Eesmärkide seadmine ja tegevuse kavandamine

- Enesekindluse treening

- Positiivsed ja negatiivsed uskumused

- Positiivne ja negatiivne kehapilt

- Sisemised mõtted ja uskumused

- Kehahoiakud/Kehakeel/Hääl

Iga inimene on unikaalne. Style Coach™ aitab saavutada head välimust, kehahoiakut, tasakaalustada proportsioone, juhtida tähelepanu headele omadustele, aitab väljuda mitte nii väga heade omaduste peale mõtlemisest, aitab avastada kliendi tõelist stiili, tõsta enesekindlust ja eneseusaldust, tundma ja nägema ennast noorema ja ilusamana.

Ka endaga juba rahulolev ja stiili leidnud klient leiab midagi enda jaoks - soovides värskendust või uut lähenemist. Inimesed tihtipeale ei teagi, kuidas nad takerdunud oma mõnda vanasse stiili või ideesse.

Saame anda inspiratsiooni edasiminekuks ja arenemiseks.

 

 

 

 

 

 

See teenus võimaldab meie klientidel saada isikupärastatud ja kohandatud

stiilinõuandeid eriürituse jaoks, olgu tulemas töövestlus, kokteili- või pulmapidu. Aitame leida sobivad rõivad vastavalt sündmusele, stiilipersoonile, kehatüübile, värvipaletile, töö- või elustiilile.

Meie missioon on näha teid oma karjääri tipul, aidates nautida elu elegantselt riietatuna oma ainulaadses, unikaalses kehas ja stiilis. Võtke julgelt ühendust ja leiame parima lahenduse.

RIIETUMINE

VASTAVALT

SÜNDMUSELE

&

"PERSONAL

SHOPPING"

KONTAKT
TEGUTSEMISAADRESS
JURIIDILINE AADRESS

Email: erika.kolbakov@etiketisalong.com

Tel: +372 5664 5919
 

Harju 6 Tallinna Ärikeskus

10130 Tallinn

Etiketisalong OÜ/Etiketikool OÜ

Roosikrantsi 8a-7 Tallinn 10130