ELEGANT LIFE Etiquette & Style Coaching™
  • Facebook

Style Coaching

STIIL

Stiil on palju enamat kui lihtsalt välimus, see on kogu olemus ja seda igal tasandil. See on seesmine esnesekindlus, kui tead, kes oled ja mida tahad öelda. See on eneseväljendus.

See ei ole midagi, millega koos sünnime, vaid midagi, mida igaüks saab õppida. Ainult mõnel õnnelikul inimesel tuleb see välja vabalt ja loomulikult, et võime tema kohta öelda - stiiliga sündinud.

Stiil, see on enda välimuse ja keha eest hoolitsemine ja selleks kõigeks aja leidmine. See on detailidesse pühendumine, minemata üle võlli. Olla stiilne, ei tähenda olla kogu aeg riietunud nagu kõnnikisd punasel vaibal vaid see on oskus leida sobivad riided, mis töötavad just sinu jaoks, sealjuures arvestades elu- ja  tööstiili.

See on tihtipeale - vähem on rohkem - filosoofia: lihtsad hästi istuvad riided, mis on komplimendiks sinu kehale ja proportsioonidele, suurepärane juukselõikus, naturaalne meik, kaunis kehahoiak ja meeldiv naeratus. Stiilsed rõivad ei tõuka, ei klammerdu ega varja sind kogu maailma eest.

Stiil, see on oskus riietuda vastavalt oma vanusele, kehakujule, üritusele, elustiilile.

Stiil on see, kui sinna kannad riideid, mitte riided ei kanna sind!

Olenemata kehakujust, vanusest või suurusest võib igaüks saavutada suurepärase stiili, aga alles siis, kui sinu välimus ja sisemus on kooskõlas, hakkad tõeliselt särama.

Hea välja näha, tunda ennast hästi ja enesekindlalt on meie kõigi soov!

STYLE COACHING™

Style Coach™-i teenus on ainulaadne personaalne holistiline lähenemine, et aidata naistel ja meestel saada iseenda parimaks versiooniks. See on unikaalne kombinatsioon sellistest märksõnadest nagu- Personal Stylist ja Life Coach.

On au olla esimene akrediteeritud Style Coach™ Eestis.

Style Coach™ on keegi, kes on saanud professionaalse väljaõppe, et aidata oma klientidel  füüsilist välimust paremaks muuta ja omaks võtta, et see oleks kooskõlas nende isikupära ja sõnumiga, mida nad soovivad väljendada. Samuti aitavad nad minapildi-psühholoogiast arusaamise kaudu klientidel ennast rohkem

austama ja armastama õppida. Ta saab aidata välimust kasutada eneseväljendusvormina.

Style Coach™ töötab kliendiga silmast-silma, aidates saavutada uut välimust, uut enesekindlust ja on mõeldud kõigile, kes soovivad välja näha imelised ja tunda end suurepäraselt.

Läbi selle protsessi saad teada, mis töötab just sinu jaoks, mis töötab sinu unikaalse keha puhul ja väljendab, kes sa tegelikult inimesena oled. See on protsess seestpoolt väljapoole.

Iga inimene on unikaalne. Style Coach™ aitab saavutada head välimust, kehahoiakut, tasakaalustada proportsioone, juhtida tähelepanu headele omadustele, aitab väljuda mitte nii väga heade omaduste peale mõtlemisest, aitab avastada kliendi tõelist stiili, tõsta enesekindlust ja eneseusaldust, tundma ja nägema ennast noorema ja ilusamana.

Style Coaching ™ hõlmab isikliku stiili kujundamist ja elukvaliteedi parandamist läbi muutvate meetodite. Teie täielikuks ümberkujundamiseks või kõige suurema edenemise nägemiseks on soovitav läbida vähemalt 5–8 seanssi. Töötan oma klientidega üks-ühele, et aidata neil leida uus ilme, suurendada enesekindlust ja leida parem tasakaal õnnelikuma ja täisväärtuslikuma elu elamiseks.

Ka endaga juba rahulolev ja stiili leidnud klient leiab midagi enda jaoks - soovides värskendust või uut lähenemist. Inimesed tihtipeale ei teagi, kuidas nad takerdunud oma mõnda vanasse stiili või ideesse.

Saame anda inspiratsiooni edasi minekuks ja arenemiseks.

 

 

 

 

See teenus võimaldab meie klientidel saada isikupärastatud ja kohandatud

stiilinõuandeid eriürituse jaoks, olgu tulemas töövestlus, kokteili- või pulmapidu. Aitame leida sobivad rõivad vastavalt sündmusele, stiilipersoonile, kehatüübile, värvipaletile, töö- või elustiilile.

Meie missioon on näha teid oma karjääri tipul, aidates nautida elu elegantselt riietatuna oma ainulaadses, unikaalses kehas ja stiilis. Võtke julgelt ühendust ja leiame parima lahenduse.

RIIETUMINE

VASTAVALT

SÜNDMUSELE

&

"PERSONAL

SHOPPING"

KONTAKT
TEGUTSEMISAADRESS
JURIIDILINE AADRESS

Email: erika.kolbakov@etiketisalong.com

Tel: +372 5664 5919
 

Harju 6 Tallinna Ärikeskus

10130 Tallinn

Etiketisalong OÜ/Etiketikool OÜ

Roosikrantsi 8a-7 Tallinn 10130