Soovite nautida kuninglikult teed ja nii nagu seda tehakse Londoni
parimates viietärnihotellides? 

SELTSKONNA- SALONGIÕHTU

"Royal Afternoon Tea Party" 
Inglise stiilis teeõhtu

 

ELEGANTNE
TEE-ÕHTU

"Royal Afternoon Tea Party" - see on midagi enamat kui tavapärane tee joomine. See on aegumatu rituaal, milles on britilikku võlu ja veetlust.

 

See on spetsiaalselt valitud aeg, kus nauditakse hetke ja kohalolu unustades kiired argipäevatoimetused. Siia juurde kuuluvad elegantne riietumine, parim portselan kaunilt kaetud laual, tee ja teesuupisted, kombed ja ajalugu, suurepärane seltskond. Need, kes selle rituaali kord läbinud on üllatunud, kui palju häid emotsioone see võib pakkuda. 

Õhtu jooksul tutvume aegumatu ja elegantse Inglise tee-etiketiga, vaatame kust ja kuidas see armastatud brittide tee-traditsioon alguse on saanud, õpime tee- ja kohvilaua kombeid,  ülevaade Victoria ajastu etiketist, teadmised tänapäevasest seltskonnaetiketist ja lauakommetest. Lisaks põnevaid fakte Inglise kuningliku perekonna kohta ning jagame ka kasulikke näpunäiteid, mida meie igapäevaellu rakendada, et olla veel elegantsem, stiilsem ja endast ning teistest lugupidav. 

Teid ootab traditsioooniline pidulik kellaviieteelaud, kust ei puudu hõrgud ja kihilsed võisaiad, sconed, kondiitritooted ja loomulikult tee piimaga.

Olete oodatud restoranis Gloria ja/või Tassikoogi kohvikus Tallinnas, hotellis Antonius Tartus ja Cafe Grand restoranis Pärnus.

​​​​

51ba381d82b53bc777ca552b6906688a.jpeg
de00ba03da311700a78cf1b807ffb05e.jpeg
54e53ae22a09faf1ff8ea507a96c75bc.jpeg