5-PÄEVANE ETIKETI-JA STIILIPROGRAMM

"NAISELIK ELEGANTS"

Elegantne naine - see viitab tänapäeva targale, väljapeetud naisele, kes käib ajaga kaasas, aga samas ei jookse iga trendi järel. Me tunneme ta ära tema viisakusest ja enesekindlusest, tema seltskonda sattumine on võimas ja ja meeldejääv kogemus. Tähelepanu saavutamiseks ei vaja ta mingit šokeerivat käitumist, vaid lummab oma elegantsiga.

 

Tulge ja avastage, kuidas olla kaunis ja salapärane, luua alati hea esmamulje, kuidas riietuda, liikuda, vallata vestluskunsti ning häid lauakombeid. Viige oma seltskondlik ja ametialane suhtlus ning välimus uuele tasandile ning mõistate, kuidas see kõik teie enesetunnet, enesekindlust, edukust ja suhteid mõjutab. See on kaasaegne, klassikalisele Inglise elegantsile toetuv läänemaailma

etiketi- ja stiiliõpetus.

STIILIISIKSUSE ANALÜÜS

Kui olete teadlik oma stiilipersooni omadustest, leiate, et pingevaba stiil hakkab  loomulikumalt tulema ning riietumisest saab igapäevaselt nauditav ja loominguline kogemus. 

VÄRVIANALÜÜS

This is a great place to tell people more about your business, and the services you offer. Want to make this content your own? It's easy. Just add your images, text and links to this preset, or connect to data from your collection.

GALLERIES

This is a great place to tell people more about your business, and the services you offer. Want to make this content your own? It's easy.

MINAPILT

Erinevalt traditsioonilistest isiklikest stilistidest ei tööta Style Coach™ ainult selle pildiga, mida klient näeb peeglist vaid ka selle pildiga, mida klient näeb oma vaimusilmas (sisemine minapilt). Läbi selle protsessi saab klient teada, mis töötab just tema jaoks, tema unikaalse keha puhul ja väljendab, kes ta tegelikult inimesena on. Coach paneb tähele, millised uskumused juhivad kliendi elu täna, ta oskab kliendis äratada usku iseendasse ja tunneb viise, kuidas innustada klienti oma eesmärgi poole liikuma.

Alles siis kui sinu välimus ja sisemus on kooskõlas sa hakkad särma! Siis kui teie seesmised hirmud ja ebakindlus on lõpuks ületatud ja võite oma sisemist valgust kogu maailmaga jagada. Coach näeb oma klienti alati positiivsemas valguses kui klient ise, aidates teadvustada ja ära kasutada tema potentsiaali.

KEHAKUJU- JA VÄRVI- ANALÜÜS

This is a great place to tell people more about your business.

KONTAKT
TEGUTSEMISAADRESS
JURIIDILINE AADRESS

Email: erika.kolbakov@etiketisalong.com

Tel: +372 5664 5919
 

Harju 6 Tallinna Ärikeskus

10130 Tallinn

Etiketisalong OÜ/Etiketikool OÜ

Roosikrantsi 8a-7 Tallinn 10130