Afternoon tea/Inglise stiilis teeõhtu

Soovite nautida kuninglikult teed ja nii nagu seda tehakse Londoni parimates viietärnihotellides? 

"Afternoon tea" - see on midagi enamat kui tavapärane tee joomine. See on aegumatu rituaal, milles on britilikku võlu ja veetlust. See on spetsiaalselt valitud aeg, kus nauditakse hetke ja kohalolu unustades kiired argipäevatoimetused. Siia juurde kuuluvad elegantne riietumine, parim portselan kaunilt kaetud laual, tee ja teesuupisted, kombed ja ajalugu, suurepärane seltskond. Need, kes selle rituaali kord läbinud on üllatunud, kui palju häid emotsioone see võib pakkuda. 

Õhtu jooksul tutvume aegumatu ja elegantse Inglise tee-etiketiga, vaatame kust ja kuidas see armastatud brittide tee-traditsioon alguse on saanud, õpime tee- ja kohvilaua kombeid,  ülevaade Victoria ajastu etiketist, teadmised tänapäevasest seltskonnaetiketist ja lauakommetest. Lisaks põnevaid fakte Inglise kuningliku perekonna ja nende pulmatraditsioonide kohta ning jagame ka kasulikke näpunäiteid, mida meie igapäevaellu rakendada, et olla veel elegantsem, stiilsem ja endast ning teistest lugupidav lady või

gentleman.

Teid ootab traditsioooniline pidulik kellaviieteelaud, kust ei puudu hõrgud ja kihilsed võisaiad, Inglisepärased sconed, kondiitritooted ja loomulikult tee piimaga.

.