Naiselik Elegants

Enesekindel, väljapeetud, viisakas, taktitundeline, meeldiv, arvestav - need omadused iseloomustavad üht tarka ja sümpaatset ning imetlusväärset naist.

Elegantse Elustiiili Etiquette & Style Coaching ™  "Naiselik Elegants"  hõlmab isikliku stiili kujundamist ja elukvaliteedi parandamist läbi muutvate meetodite. See on unikaalne kombinatsioon sellistest märksõnadest nagu - Personal Stylist, Etiquette ja Life Coach.

See on mõeldud naistele, kes soovivad arendada ja avastada naselikkuse võlusid, lisada oma ellu elegantsi ja enesekindlust, leida oma ainulaadne stiil, sobivad rõivad ja värvid, aksessuaarid vastavalt oma unikaalsele kehale olenemata selle suurusest või kujust, õppida tundma- millised on läänemaailma dresscodes, omandada pingevaba suhtlusstiil, kaunid lauakombed jpm.

 

Usume siiralt, et enesekindlus on hea enesetunde ja hea väljanägemise võti ning oleme veendunud, et suudate luua tugeva isikliku brändi, mis toob esile teie parimad küljed. Naiselikkuse müstikast aru saades avastate, et suudate tegutseda rahulikumalt, keskendunumalt ja tasakaalukamalt ja siinkohal on suurepärane see, et te ei pea kellelegi tõestama, et olete elegantne. Nad näevad seda niigi läbi teie käitumise ja suhtlemise, eneseusu ja enesekindluse.

 

Tulge ja avastage, kuidas olla naiselikult kaunis ja salapärane ning luua alati hea esmamulje, kuidas elegantselt liikuda, vallata vestluskunsti ja kauneid lauakombeid. Meie õpetused põhinevad klassikalisel Inglise etiketil ja elegantsil.