Naiselik Elegants

Kas soovite olla parim versioon iseendast - loomulik, särav ja enesekindel? Kas soovite elegantsemat ja naiselikumat viisi elamiseks, liikumiseks, riietumiseks, söömiseks?

 

Meie 6-päevane Elegantse Elustiili coaching "Naiselik Elegants" on just selleks loodud hõlmates isikliku stiili kujundamist ja elukvaliteedi parandamist läbi muutvate meetodite. See on uus ühendus oma tõelise ja säravama naiseliku minaga ning unikaalne kombinatsioon sellistest märksõnadest nagu - Personal Styling, Etiquette ja Life Coaching. See on mõeldud naistele, kes soovivad arendada ja avastada naselikkuse võlusid, lisada oma ellu elegantsi ja enesekindlust, leida oma ainulaadne stiil, sobivad rõivad ja värvid, aksessuaarid vastavalt oma unikaalsele kehale olenemata selle suurusest või kujust. Õppida tundma millised on läänemaailma dresscodes, omandada pingevaba suhtlusstiil ning kaunid lauakombed. Kuigi need kõik on elegantseks naiseks saamise olulised komponendid, on need siiski sisemise töö väline lihv. Eelkõige on oluline alustada oma suhtumisest, sest elegants saab eelkõige alguse südamest. Elegants ei ole see, kui pingutad olla täiuslik ja  perfektne. Elegants on eelkõige meeleseisund ja suhtumine.

Usume siiralt, et enesekindlus on hea enesetunde ja hea väljanägemise võti ning oleme veendunud, et suudate luua tugeva isikliku brändi, mis toob esile teie parimad küljed. Naiselikkuse müstikast aru saades avastate, et suudate tegutseda rahulikumalt, keskendunumalt ja tasakaalukamalt ning siinkohal on suurepärane see, et te ei pea kellelegi tõestama, et olete elegantne. Nad näevad seda niigi läbi teie käitumise ja suhtlemise, eneseusu ning enesekindluse.