seltsk.jpg

ETIQUETTE COACHING

Seltskonna- ja ärietikett

PINGEVABA ELEGANTS SELTSKONNAS

Kas soovite tunda ennast seltskonnas hästi ja enesekindlalt,  suhelda pingevabalt ning liikuda ringi eksimise hirmuta?Kuidas soovite, et teid mäletataks? Kas soovite tunda kaasaegse läänemaailma Dress Code, omada oskuslikku seltskonnavestlust või tunda lauakombeid?

 

Ühendame käitumise, suhtlemise ja riietumise, et saaksite olla parim versioon iseendast.

SÖÖGILAUA ELEGANTS

Tulge ja lihvige oma lauakombed ning teadmised restorani- ja seltskonnaetiketist kõrgemale tasemele ning olete oodatud igas seltskonnas nii koduses Eestis, Londonis, Pariisis, New Yorkis või mujal maailmas.

Ootame teid individuaalselt, koos sõpruskonnaga, perega või töökollektiiviga. Sobib ideaalselt mõne tähtpäeva lõuna- või õhtusöögi rikastamiseks. Ootame teid oma koostööpartnerite juures - restoranis Gloria ja Tchaikovsky Tallinnas, VillaAmmendes Pärnus ning hotellis Antonius Tartus.

ÄRISUHTLUS

Äriedu ei põhine ainult professionaalsetel teadmistel või tehnilistel oskustel vaid ka heade ärisuhete loomisel klientide, kolleegide ja koostööpartneritega. Ärisuhtluses on palju elemente, millele parema tulemuse saavutamiseks tähelepanu pöörata. Meie individuaalkliendile suunatud programm annab vajalikud oskused ja teadmised efektiivseks suhtlemiseks igapäeva- ja tööelus lisades enesekindlust, tugevdades professionaalset autoriteeti, usaldusväärsust ning tõsiseltvõetavust.

EDU LÄBI VÄLIMUSE

Hea mulje hõlmab korrektset riietust. Rõivad peavad peegeldama keskkonda ja ametikohta, tugevdama positsiooni ja sõnumit. Korrektsest riietusest sõltub, millise esmamulje te endast või asutusest jätate. Õige rõivavalik vastavalt kohale ja ajale, aitab tunda ennast hästi ja enesekindlalt, mis omakorda aitab kaasa parimate tulemuste saavutamisele.

KAASAEGNE DAAM

Enesekindel, väljapeetud, viisakas, taktitundeline, meeldiv, heatahtlik- need omadused iseloomustavad üht tarka ja sümpaatset ning imetlusväärset naist. 

Kui soov nautida kuninglikku teed ja nii nagu seda tehakse Londoni parimates viietärnihotellides, siis Etiketisalong ja Villa Ammende ootavad teid Pärnusse.

 

Lisaks hõrkudele suupistetele ja tee- elamusele anname teadmisi Victoria ajastu etiketist, mil antud ja ka tänapäeval populaarne teetraditsioon alguse on saanud, lisaks kaasaegsest tee- ja seltskonnaetiketist.

"Afternoon tea" - see on midagi enamat kui tavapärane tee joomine. See on aegumatu rituaal, milles on britilikku võlu ja veetlust. See on spetsiaalselt valitud aeg, kus nauditakse hetke ja kohalolu, unustades kiired argipäevatoimetused.

INGLISE KELLAVIIETEE
KONTAKT
TEGUTSEMISAADRESS
JURIIDILINE AADRESS

Email: erika.kolbakov@etiketisalong.com

Tel: +372 5664 5919
 

Harju 6 Tallinna Ärikeskus

10130 Tallinn

Etiketisalong OÜ/Etiketikool OÜ

Roosikrantsi 8a-7 Tallinn 10130