Etiquette & Style Coach™  
Erika Kolbakov

Etiketisalong tegutseb aastast 2013 pühendudes kaasaegse läänemaailma seltskonna- ja ärietiketi ning sotsiaalse intelligentsuse õpetamisele ja arendamisele, mida toetab meie laiaulatuslik kogemus ning asjatundlikkus. Kõik need teadmised lisavad enesekindlust, elegantsust ning professionaalset tõsiseltvõetavust, aitavad tõsta enesehinnangut, luua paremaid suhteid ja tulemusi nii töös kui eraelus.

Etiketisalongi loojaks ja juhatajaks on Lifestyle, Etiquette & Style Coach™ Erika Kolbakov, kelle huvi elegantsi, stiili, etiketi ning elu sügavamate väärtuste vastu viis kokku imeliste võimaluste, inspireerivate  juhendajate, olukordade ning õpinguteni nii USA kui UK õpetajate käe all ning mille tulemusena antud ettevõtmine sai sündida. Erika on aastate jooksul läbi individuaalsete juhendamiste, erinevate töötubade, seminaride ja programmide aidanud väga paljudel leida uut enesekindlust nii sotsiaalsetes kui professionaalsetes valdkondades. Ta näeb oma klienti alati positiivsemas võtmes kui klient ise, aidates tõsta nende enesehinnangut. Tema kirg on aidata neil edu saavutada ja avastada endis peituvad varjatud aarded, pakkudes vaid kõrgemaid standardeid ning pöörtes täielikku tähelepanu detailidele. Iga tema kliendi privaatsus ning konfidentsiaalsus on täileikult tagatud.

Kuna klassikalise etiketi ja elegantsi juured asuvad Inglismaal ja Prantsusmaal, on ta koolitanud ja täiendanud ennast etiketi- ja stiilialal aastast 2012 Londonis oma ala parimate juures, et oma õpetustes tugineda tõiseltvõetavatele allikatele. Kuuludes sealsesse etiketi privaatklubisse jätkab ta iga-aastaselt  Londonis enda regulaarset täiendamist, et olla veel parem ja teadlikum etiketi-ja stiilijuhendaja koduses Eestis. Samuti on ta IASC akrediteeritud liige (International Assocation of Style Coaches)

 

Sertifikaadid: Business Etiquette Trainer, Childrens Etiquette Trainer, Teen's Etiquette Trainer, Well-Mannered Communications Skills Trainer, Business Executives Protocol, Lady´s Social Etiquette & Empowerment, Accredited Style Coach™

Läbitud kursused: The Polished Professional, Styled for Success, Personal Image and 

Society Dress-Codes, Dressing for Society Events,  Art of Networking and Socialising,International Business vs. Social Etiquette, International Business Dining, Networking and Socialising with Cultural Sensitivity, International Body Language, The Art of Electronic Communication, Art of the Table, Elegant Formal Dining Tutorial, Posture, Poise and Deportment, English Business Protocol, English Social Etiquette Skills, The Art and Etiquette of English Afternoon Tea, Graceful Deportment and Stylish Dress Codes, Successful Style - Executive Image and Professional Style, Poised Masterclass, Effective ways to teach good manners to children, Sophisticated Communication

strongest_logo_1Y_gold_est.jpg
IASC-RT-black.jpg
EK_logo (1).jpg