Etiketisalong           Etiquette & Style Coach™  Erika Kolbakov

Etiketisalong tegutseb aastast 2013 pühendudes kaasaegse läänemaailma seltskonna- ja ärietiketi ning sotsiaalse intelligentsuse õpetamisele ja arendamisele, mida toetab meie laiaulatuslik kogemus ning asjatundlikkus. Kõik need teadmised lisavad enesekindlust, elegantsust ning professionaalset tõsiseltvõetavust, aitavad tõsta enesehinnangut, luua paremaid suhteid ja tulemusi nii töös kui eraelus.

Etiketisalongi loojaks ja juhatajaks on sertifitseeritud etiketikoolitaja ja Style Coach™ Erika Kolbakov, kelle huvi elegantsi, stiili, etiketi ning elu sügavamate väärtuste vastu viis kokku imeliste võimaluste, inspireerivate inimeste, juhendajate, olukordade ning õpinguteni, mille tulemusena antud ettevõtmine sai sündida. Oma klientidele pakub ta vaid kõrgemaid standardeid, pöörtes täielikku tähelepanu detailidele.

Kuna klassikalise etiketi ja elegantsi juured asuvad Inglismaal ja Prantsusmaal, on ta koolitanud ja täiendanud ennast aastast 2012 Londonis oma ala parimate juures. Olles sealse etiketi-privaatklubi liige jätkab ta iga-aastaselt Londonis enda regulaarset täiendamist, et olla veel parem ja teadlikum etiketi-ja stiilijuhendaja koduses Eestis. Samuti on ta IASC akrediteeritud liige (International Assocation of Style Coaches)

 

Sertifikaadid: Business Etiquette Trainer, Childrens Etiquette Trainer, Teen's Etiquette Trainer, Well-Mannered Communications Skills Trainer, Business Executives Protocol, Accredited Style Coach™

_DSC9091_edited.jpg
strongest_logo_1Y_gold_est.jpg
EK_logo (1).jpg
IASC-RT-black.jpg
2.jpg